Zahradní krby BETOWA

Společnost Norman je výhradním prodejcem zahradních krbů BETOWA v České a Slovenské republice.

Zjistit více
...

Zahradní krby Betowa

Zahradní krby Betowa jsou určeny pro použití ve volném prostoru zahrady. Tyto zahradní krby jsou vyrobeny z betonu odolného proti povětrnosti a mrazu a vyznačují se dobrou funkčností a bezpečností. Jednotlivé betonové prvky krbu se jednoduše složí dle přiloženého návodu na montáž a obsluhu. Šedé betonové díly mohou být zkrášleny vhodnou venkovní barvou nebo tenkovrstvou omítkou dle vlastního výběru. Životnost probarvených betonových dílů je možno prodloužit dodatečným nátěrem vodoodpudivou bezbarvou disperzí. Krby zobrazené na těchto stránkách jsou vyobrazeny včetně provedené povrchové úpravy.

Vysoká kvalita použitých materiálů společně s jejich pečlivým zpracováním zaručují, že z Vašeho zahradního krbu Betowa budete mít dlouho radost.

Přednosti zahradních krbů BETOWA

dekorativní alternativa k přenosným grilům

vysoká kvalita použitých materiálů

velká odolnost proti žáru (prostor ohniště vyroben za speciálního tepelně odolného betonu)

ergonometrická grilovací výška zajišťující komfortní použití

grilovací rošt je standardní součástí vybavení krbu

Modely zahradních krbů betowa

Jakékoliv dodatečné úpravy standardního provedeni zahradního krbu, zejména zvyšovaní kouřovodů /s výjimkou jednoho nástavce s patřičným uchycením /, dodavatel z důvodu bezpečnostního rizika /ztráta stability a možnost narušeni statiky krbu/ zásadně nedoporučuje a nenese odpovědnost za připadne škody na zdraví a majetku způsobené těmito nestandardními úpravami.

zahradní krb Westerland

WESTERLAND

Zobrazit detail