Výhody zahradních krbů Norman

A) Celý prostor ohniště je obložen šamotovými plátky, které chrání betonové díly před žárem ohně. Krb je určen pro grilování na dřevěném uhlí, ale umožňuje s použitím dřeva udržovat i přiměřený oheň pro příjemné posezení po ukončení grilování

B) Spodní přívod vzduchu do topeniště usnadňuje podpálení dřevěného uhlí a zajištuje lepší hoření při použití dřeva.

C) Vyjímatelný nerezový popelník usnadňuje čištění a úklid Vašeho zahradního krbu. Po ukončení grilování se popel jednoduše smete do popelníku a ten se vyjme z posuvného uchycení pod pracovní deskou. Popel pak snadno vysypete na kompost nebo do popelnice.

D) Ochranný nerezový plech na přední hraně ohniště zamezuje vypadávání žhavých uhlíků. Plocha před ohništěm zůstáva stále čistá a nehrozí zranění nebo vznik požáru.

E) Výškově stavitelný nerezový grilovací rošt s dřevěnými madly má delší životnost než běžný rošt pochromovaný. Dřevěná madla umožňují manipulaci s roštěm i bez použití ochranných rukavic.

F) Stavebnicový systém krbu umožňuje montáž bez použití spojovacích lepidel, tmelu a speciálního nářadí. V případě poškození některého dílu je tak možno díl jednoduše vyměnit. Náhradní díly ke všem modelům jsou v naší prodejně vždy k dostání.

G) Široký výběr typů, barev a povrchových úprav.