Zahradní krby s udírnou

Součástí nabídky venkovních krbů Norman jsou i zahradní krby s udírnou (douzovací střechou). Na tomto webu je pro zjednodušení terminologie používán často pojem "udírna" místo "douzovací střecha" na zahradní krb, která svojí funkcí nenahrazuje klasickou samostatnou udírnu. Zahradní krb s udírnou (douzovací střechou) rozšíří možnosti využití Vašeho venkovního krbu o další funkce - douzování, ohřívání, nepřímé grilování, případně pečení.

Zahradní krb s udírnou ocelovou - řada Variant

Zahradní krby s udírnou ocelovou - řada Variant

Některé modely řady zahradních krbů VARIANT (KOMFORT, ATLANTIC, LAGUNA, KOMBI, PIANO, PARTY) nabízíme také v provedení s ocelovou douzovací střechou. U krbů s ocelovou douzovací střechou jsou součástí standardního vybavení též kovová dvířka ohniště, teploměr, rošt udírny a nerezové háčky pro zavěšení uzených potravin.

Více informací najdete ZDE
Betonový venkovní krb s udírnou

Betonové venkovní krby s udírnou

Také některé vybrané modely zahradních krbů s betonovou střechou (ATLAS, ROHOVÁ SESTAVA ATLAS) nabízíme ve verzi s udírnou. Součástí standardního provedení betonového krbu s udírnou jsou kovová dvířka ohniště, rošt udírny a nerezové háčky.

Více informací najdete ZDE

Výbava quatro

Pod označením QUATRO se skrývá soubor doplňků, kterými lze rozšířit využití krbu s udírnou o další funkce. Vedle běžného přímého grilování můžete použít rovněž metodu nepřímého grilování a pečení.

Více informací najdete ZDE
zobrazení doplňků quatro v krbu zobrazení doplňků quatro v krbu

Ukázky instalací a některé detaily zahradních krbů s udírnou