Kód produktu: 0102

Party

Snížená verze oblíbeného modelu Kombi je vhodná zvláště tam, kde by běžné zahradní krby působily svojí výškou příliš mohutně. Snížená poloha pracovní desky je také vhodná pro obsluhu vsedě. Materiál střechy možno vybírat z mědi, nerezu a lakované oceli či se střechou douzovací /použití možné jako venkovní krb s udírnou/.

Výška: 147 cm + 26 cm udírna
Šířka: 110 cm
Hloubka: 73 cm
Hmotnost: 350 kg
Povrchy
Varianty střech
13 240 Kč
10 942 Kč bez DPH
Dostupné * Možno připravit k expedici do cca 3 dnů od objednávky

Informace o dopravném při zakoupení u Norman naleznete ZDE

Tento produkt můžete zakoupit také u našich partnerů i


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 13 240 Kč

Možno připravit k expedici do cca 3 dnů od objednávky
Výška: 147 cm + 26 cm udírna
Šířka: 110 cm
Hloubka: 73 cm
Hmotnost: 350 kg
Grilovací plocha: 50 x 38 cm
Možnost dovybavení douzovací střechou: Ano
Možnost vybavení systémem QUATRO: Ano
Materiál grilovacího roštu: Nerez
Palivo: Dřevěné uhlí, grilovací brikety, dřevo
Standardní výbava: Nerezový popelník, litinový rošt v topeništi, grilovací rošt

Často kladené dotazy

Ano, po předchozím objednání /písemném, telefonickém nebo přes náš e-shop/ je možno zahradní krb a příslušenství objednat i přímo u nás, s dodáním přepravní společností nebo s vlastním odvozem z provozovny ve Veleni. 

Při objednávce přímo u nás nebo přes náš e-shop je možno zajistit dodání přepravní službou. Služby jako dovoz a případné sestavení krbu mohou poskytovat také smluvní prodejci ZDE. Všechny krby jsou však konstruovány tak, aby byly sestavitelné i neodborníkem a bez zvláštního nářadí či materiálů. Vzhledem k vyšší hmotnosti jednotlivých dílů doporučujeme většinu krbů sestavovat min. ve dvou osobách.

Zahradní krby jsou dodávány na paletě většinou o rozměru 120 x 80 cm v rozloženém stavu a překryty smršťovací folií. Výška takto zabaleného krbu se pohybuje v závislosti na typu: od cca 0,8 m (Inca) až po cca 1,5 m. Při expedici se krb nakládá vysokozdvižným vozíkem. Pro vlastní odvoz krbu doporučujeme min. přívěsný vozík s nosností a ložnou plochou odpovídající příslušnému krbu. Paleta je jednocestná, nevratná.

Ne, většinu krbů lze sestavit dle přiloženého návodu na montáž ve dvou lidech do cca 30 min bez zvláštních nároků na nářadí a materiál. Krb se sestavuje "nasucho", tedy bez spojovacích materiálů. Výjimku tvoří krby Vesuv, Santorin a Rustika. Ukázku montáže najdete zde.

Jako palivo lze kromě dřevěného uhlí použít i drobné kousky dřeva, plameny by však neměly přesahovat horní polohu gril. roštu nebo krátkodobě spodní okraj střechy. Při nedodržení této zásady může dojít k přetopení krbu, které se projeví např. popraskáním jednotlivých betonových dílů, barevnými změnami povrchu apod. Další informace naleznete na podstránce zahradní krby na dřevěné uhlí.

Na udírny v pravém slova smyslu jsou zcela jiné požadavky, kterým u stavebnicových krbů našeho typu zatím nelze vyhovět, ale některé typy našich krbů lze vybavit tzv. douzovací střechou, která umožňuje využít i tepla v komínové části k douzování, ohřívání apod.

Podrobnosti zde:

Douzovací střecha

Atlas douzovací střecha

Zahradní krby s udírnou

Je nutné posoudit, jaký materiál střechy se do vašeho exteriéru hodí nejvíce. U mědi je nutno počítat s postupnou patinou a také s nepatrným odkapem "měděnky" na betonové díly. Nerezové střechy mají stejně jako měděné téměř nekonečnou životnost, ale na rozdíl od měděných zůstává jejich barva při minimální údržbě téměř neměnná. K přednostem ocelových střech patří: příznivá cena, barevná povrchová úprava, žáruvzdornost (do 400 °C), vysoká pevnost. Barevný povrch je možné po čase obnovit.

Prodlužování komínů našich krbů je omezeno následovně: měděné a nerezové střechy lze po dohodě na zakázku ve většině případů nastavovat. U betonových střech lze využít pouze standardní nástavce v počtu 1 ks u krbu Paleo a Rustika a 1 ks /40 cm/ u krbu Atlas a Siesta s odpovídajícím uchycením, nastavování jiných betonových střech není bezpečně možné - viz. bezpečnostní zásady

Zahradní krb i příslušenství je možno zaslat i na dobírku /v případě krbu však doporučujeme, vzhledem k vyšším částkám, bezhotovostní platby před dodáním/. V případě dobírky je kromě dopravného účtováno i doběrečné.

Kompletní nabídku našich krbů uvidíte vystavenou v naší provozovně ve Veleni.

Provozní doba je: PO-PÁ 7.00 - 15.30 hod.

Polední přestávka je: 12.00 - 12.30 hod

Více informací naleznete zde

Svislý "V-zářez" v zadní straně pracovní desky vymezuje oblast řízené dilatační trhliny. Vlasová trhlina se vytvoří již během přepravy nebo po zatopení v krbu a slouží k uvolnění nežádoucího napětí v pracovní desce. Podrobnosti zde.